لحظه ها

 

دلم جوان است و به دنبال جوانی می گردم
به دنبال خوشی و لحظه های آنی می گردم
من ندانم که فردا چه پیامی دارد برای من
من جویبار  لحظه هایم درین دشت و دمن

فریدون

_______________

تصویر از اینجا

 

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریدون

من فیلم «کتاب سیاه » را در تلویزیون با زیرنویس انگلیسی دیدم . فیلم جنگی و درام قشنگی است که بیننده را از اول تا پایان فیلم در حول و ولا نگه می دارد و بی وقفه به دنبال خود می کشد. من این فیلم را امروز از آمازون خریدم . وقتی آنرا دریافت کردم اگر زیر نویس انگلیسی داشت برایت پست می کنم. راستی این فیلم های بلو ری و فیلم های سه بعدی چقدر گرانند. ایا سایتی سراغ داری که بشود با قیمت مناسب تری فیلم ها را خرید؟

فریدون

کتابخانه سارا شعر http://sarapoem.persiangig.com/link7/fehresteketabhaypdfketabsara.htm

فریدون

فرسنده های تلویزیونی فارسی زبان http://www.glwiz.com/

سعید

1- ازت خواهش می کنم برایم فیلم پست نکن. با در نظر گرفتن قیمت خود فیلم و هزینه پست، همینجا اگر آنرا تهیه کنم بسیار بسیار ارزان تر تمام می شود. پس لطفا از فرستان فیلم منصرف شو. مرسی. 2- فرسنده های تلویزیونی فارسی زبان الف - http://irantvradio.com ب - http://www.iran.tv 3- فیلم های فارسی الف - http://persianfilm.net ب - http://www.roozvideo.com/movies/

سعید

جواب منطقی اکثر پدرهای ایرانی در مقابل اجازه گرفتن فرزندانشان برای انجام کاری: 1- اگر قبلا کسی آن کار را انجام نداده باشد: «آخه کی تاحالا همچین گهی خورده که تو میخوای بخوری!» 2- اگر قبلا کسی آن کار را انجام داده باشد: «حالا هرکی هر گهی خورد تو هم باید بخوری؟»

سعید

انديشمندان فهميده اند فاصله ای که بين دوستان قديمی می افتد ناشی از ناهماهنگی بين دل و ...ن است: اولی تنگ است ولی دومی گشاد!

سعید

موضوع «انديشمندان فهميده اند فاصله ای که بين دوستان قديمی می افتد ...» را برای آقای ع..سی تعریف کن. مطمئنم خیلی خوشش بیاید. اگر درست یادم باشد «هومور» خوبی داشت. برخلاف بعضی دیگر از دوستان‌!

فریدون

تفاوت بین سیاستمدار و رقاص چیست[سوال] رقاص خودش ریاضت می کشد که تفکر ش ( هنرش ) را به مردم ارائه کند ولی سیاستمدار مردم را ریاضت می دهد تا تفکرش ( خط مشی ) به مردم ارائه کند . رقاص در صحنه زندگی به دنبال شکوه جلال است در حالیکه سیاستمدار در پی قدرات و اقتدار است . از کتاب {هستگی} اثر میلان کوندرا

سعید

فریدون: در برنامه های فکاهی تلویزیونی با پخش صدای خنده به ببینده ها می گویند کی باید بخندند. سعید: من فکر نمی کنم صدای خنده ای که روی بعضی از برنامه های تلویزیونی گذاشته می شود برای اینست که به تماشگر بگویند چه موقعی بخندد. خود تماشگر اگر موضوع خنده دار باشد شخصا خواهد خندید و اگر نباشد هزارتا صدای خنده هم روی برنامه بگذارند خنده بر لب هیچکس نخواهد آمد! این صداهای خنده بیشتر برای اینست که به برنامه ها حالتی از یک نماش کمدی بدهند که در سالن تئاتر اجرا می شود. با این ترفند به حساب خود می خواهند تماشگر همانطور که در تئاتر بهمراه دیگران به کارها و حرف های خنده دار روی صحنه می خندند، بهنگام نمایش تلویزیونی - که معمولا در تنهایی و خلوت انجام می پذیرد - نیز خود را همراه و در کنار دیگر تماشگران احساس کند. -------------------------------------------- پی نوشت - در این ستون نظرات پسندیده می بود اگر نویسندگان کامنت نیز می توانستند «پاسخ» خود را مثل صاحب بلاگ زیر کامنت دیگران بنویسند.

فریدون

سعید -پی نوشت - در این ستون نظرات پسندیده می بود اگر نویسندگان کامنت نیز می توانستند «پاسخ» خود را مثل صاحب بلاگ زیر کامنت دیگران بنویسند. فریدون- با باز کردن بلاگی مشترک می شود این مشکل را حل کرد.[گل]